Życzenia

Drodzy Seniorzy, Partnerzy, Patroni, Przyjaciele, Współpracownicy i Sympatycy Wrocławskiego Centrum Seniora w tym wyjątkowym czasie przesyłamy Wam najserdeczniejsze życzenia na Nowy Rok - 2018. Dziękując za owocną współpracę i życzliwość życzymy Wam pomyślności i pogody ducha na każdy kolejny dzień.

Nowy Rok

Schroniska i noclegownie dla bezdomnych [ADRESY]

W sytuacjach wymagających interwencji należy kontaktować się z Centrum Zarządzania Kryzysowego pod numerem 71 770 22 22, Strażą Miejską pod numerem 986. Działa też bezpłatna infolinia 0 800 292 137.

Apel w związku z mrozami

Placówki dla osób bezdomnych chętnie przyjmują pomoc. Najbardziej potrzebna jest ciepła odzież, buty oraz pościel - kołdry, poduszki oraz ciepłe koce. Osoby, które chcą pomóc mogą dostarczyć także żywność, najlepiej z długim terminem przydatności: konserwy, dżemy, makaron, cukier, ryż oraz gotowe produkty.

Życzenia

Zdrowych spokojnych i pełnych rodzinnego ciepła Świąt Narodzenia Pańskiego. Odpoczynku od codziennego zabiegania oraz chwili zadumy. 
Wszelkiej pomyślności w Nowym Roku oraz spełnienia w życiu osobistym i zawodowym życzy Zespół Wrocławskiego Centrum Seniora

EMPIK RENOMA koncert kolęd i świątecznych przebojów w wykonaniu dzieci i młodzieży

Już w najbliższy piątek 15 grudnia o godzinie 18:00 odbędzie się w EMPIK RENOMA koncert kolęd i świątecznych przebojów w wykonaniu dzieci i młodzieży ze szkoły muzycznej „Barwa i Dźwięk”. Jednocześnie miło nam poinformować, że zwycięzcą VI edycji programu MasterChef został Mateusz Zielonka z Wrocławia! I to właśnie z nim spotkamy się na scenie Empik Renoma w poniedziałek 18 grudnia o godzinie 18:00.

Ale Szopka – Rodzinne Warsztaty Świąteczne w CK Agora

Centrum Kultury Agora zaprasza na Rodzinne Warsztaty Świąteczne „Ale Szopka”. Podczas warsztatów powstaną inspirowane szopkami krakowskimi obrazki z elementami złoceń. Tradycja budowania szopek wiąże się z chrześcijańskim obyczajem wystawiania jasełek w kościołach w okresie świąt Bożego Narodzenia. Warsztaty są przeznaczone dla rodziców z dziećmi w wieku +7. Mini Kiermasz Świąteczny

Wieczorek taneczny

Wrocławski Klub Anima zaprasza wszystkich lubiących taniec na wieczorek taneczno- muzyczny, który odbędzie się 24 listopada 2017 roku.

 

Organizatorzy zachęcają do dobrej zabawy, przy zespole grającym muzykę, którą pamiętają Państwo z lat młodości.