Działania na rzecz seniorów w 2014 roku - przeżyjmy to jeszcze raz!

Drodzy Seniorzy!

Rok 2014 we Wrocławiu obfitował w wiele atrakcji dla seniorów!

Jest nam niezmiernie miło zaprosić Państwa do lektury publikacji z najważniejszymi wydarzeniami, które przygotowaliśmy w 2014 roku, we współpracy z licznymi partnerami i organizacjami senioralnymi, specjalnie dla Państwa.

Cieszy nas zarówno liczba, jakość, jak i częstotliwość spotkań, warsztatów oraz konferencji, które miały miejsce w przestrzeni miejskiej Wrocławia, a także w siedzibie Wrocławskiego Centrum Seniora.  Potrzeby seniorów inspirują nas do wprowadzania coraz większej liczby zajęć, działań i programów.

Tym bardziej miło nam jest zaprosić Państwa do lektury „Kalendarium działań Wrocławskiego Centrum Seniora na rzecz seniorów - 2014” i przeżycia jeszcze raz minionych wydarzeń, wśród nich niezapomnianych rekordowych Dni Seniora, Korowodu Żywej Książki czy Seminarium „Jan Paweł II - Człowiek spełniony”.

Zachęcamy również do wstępnych planów aktywności na 2015 rok, które mogą Państwo zapisać na przygotowanej w publikacji karcie, a także podzielić się z nami poprzez kontakt lub odwiedziny w naszej siedzibie.

Zapraszamy także do pobrania publikacji w wersji pdf z załącznika.

Załącznik: 
ZałącznikWielkość
PDF icon kalendarium_dzialan_na_rzecz_seniorow_2014.pdf39.81 MB
Galeria Dni Seniora: 
false
Tagi: