Wydarzenia w Empik Renoma Wrocław: 08 - 13.05.2017

źródło: organizator
Już w poniedziałek 8 maja o godzinie 18:00 zapraszamy na spotkanie z Konradem Imielą, który opowie o kulisach powstania swojej najnowszej płyty - „Wrażliwość na Olśnienie w Normie”. W piątek 12 maja o godzinie 18:00 scena Empik Renoma należeć będzie do Wojtka Drewniaka, który podzieli się z nami najciekawszymi fragmentami właśnie wydanej „Historii bez cenzury 2”. Z kolei w sobotę 13 maja zapraszamy, aż na dwa eventy! Najpierw o godzinie 13:00 ze swoimi czytelniczkami spotka się Beata Majewska, młoda autorka intrygującej powieści - „Konkurs na żonę”. Na spotkaniu towarzyszyć jej będą „koleżanki po fachu”: Agnieszka Lingas - Łoniewska, Małgorzata Garkowska i Hanna Greń. A o godzinie 16:00 zjawi się wyjątkowa postać, jeden z najsłynniejszych europejskich fotografów  - Chris Niedenthal, autor albumu - „1989”.  Spotkaniu towarzyszyć będzie wernisaż wystawy fotografii pochodzących właśnie z tego wydawnictwa.
Bardziej szczegółowe zapowiedzi wydarzeń znajdą Państwo poniżej, a materiały graficzne w załącznikach.
 
Konrad Imiela
8 maja, godz. 18:00
empik Renoma, Wrocław, ul. Świdnicka 40
Znany i ceniony wrocławski aktor i wokalista, a także wieloletni dyrektor Teatru Muzycznego Capitol - Konrad Imiela, powraca z nowym  albumem. „Wrażliwość na olśnienie w normie” (Wyd. RockersPro) to zbiór osobistych utworów opowiadających o życiu i doświadczeniach czterdziestolatka w wielkim mieście. Artyście na płycie towarzyszą Adam Skrzypek i Piotr Dziubek tworząc hipnotyzujący, muzyczny performance.
 
Wojciech Drewniak
12 maja, godz. 18:00
empik Renoma, Wrocław, ul. Świdnicka 40
Kto w polskiej historii okazał się największym koksem? O czyjej sile i bicepsach przez wieki powstawały legendy? Na te pytania w swojej kolejnej książce odpowiada niezawodny w historycznych anegdotach, znany youtuber - Wojciech Drewniak. „Historia bez cenzury 2. Polskie koksy” (Społeczny Instytut Wydawniczy Znak)  to zbiór specjalnie dobranych ciekawostek z dziejów naszego państwa, którego u każdego wywołają salwy śmiechu. 
 
Beata Majewska
13 maja, godz. 13:00
empik Renoma, Wrocław, ul. Świdnicka 40
Czy młodemu prawnikowi z Krakowa uda się znaleźć żonę przed 30 - tymi urodzinami, aby otrzymać duży spadek? Chcąc poznać odpowiedź na to pytanie należy sięgnąć po najnowszą powieść Beaty Majewskiej - „Konkurs na żonę” (Wyd. Książnica). Na spotkaniu obecne będą także pisarki: Agnieszka Lingas – Łoniewska, Małgorzata Garkowska i Hanna Greń, które opowiedzą o swoich wrażeniach po lekturze książki, jak również wezmą udział w dyskusji na temat współczesnej, polskiej literatury kobiecej.
 
Chris Niedenthal
13 maja, godz. 16:00
empik Renoma, Wrocław, ul. Świdnicka 40
Chris Niedenthal to jeden z najsłynniejszych europejskich fotografów, laureat World Press Foto, a przede wszystkim wrażliwy i baczny obserwator zmian społecznych. W albumie „1989” (Wyd. Bosz) prezentuje zbiór zdjęć dokumentujących najważniejsze miejsca i osoby „czasu przełomu”, a także daje dowód na to jak fotografia potrafiła oprzeć się komunistycznej cenzurze. Spotkanie połączone będzie z wernisażem wystawy prezentującej wybrane, najciekawsze fotografie z tego albumu.
 
źródło:   

 

Michał Jadczyk
koordynator ds. eventów
EMPIK RENOMA WROCŁAW
tel. 605 110 560
Termin: 
08.05.2017 (poniedziałek), 18.00 to 13.05.2017 (sobota), 18.00
Kategoria: 
Galeria Dni Seniora: 
false
Tagi: