Gitarowe Przeboje Wszech Czasów wracają! Tribute To Chuck Berry w Starej Piwnicy!

źródło: organizator
wROCKfest.pl zaprasza na Gitarowe Przeboje Wszech Czasów, nowy cykl koncertowy w klubach Stara Piwnica i Stary Klasztor. Premierową majową odsłonę wypełnią hity Chucka Berry’ego. Z okazji inauguracji cyklu, 20 maja o godz. 20:00 w klubie muzycznym Stara Piwnica, ul. Krupnicza 15 – wstęp na ten koncert jest wolny!!!
Przedsmakiem cyklu była kwietniowa impreza w Starej Piwnicy, a kolejnym elementem nowej koncertowej marki - scena Gitarowych Przebojów Wszech Czasów ustawiona 1 maja na wrocławskim rynku podczas próby bicia Gitarowego Rekordu Guinnessa. Teraz Gitarowe Przeboje Wszech Czasów będą gościć regularnie w klubach Stara Piwnica i Stary Klasztor. Pod tym hasłem prezentować będziemy specjalnie przygotowane programy z najlepszymi utworami gigantów gitarowego rocka.
Już w sobotę, 20 maja, zapraszamy do Starej Piwnicy na Tribute To Chuck Berry. Hity niedawno zmarłego Mistrza zagrają gitarzyści Jacek Jaguś i Marek „Stingu” Popów, basista Andrzej Stagraczyński i perkusista Marek Niedzielski, zaśpiewa Jacek Baran. - Od Chucka wiele rzeczy się zaczęło, mnóstwo muzyków właśnie grając przeboje Berry’ego zaczynało swoją przygodę z gitarą - mówi Marek „Stingu” Popów, który muzycznie odpowiada za Gitarowe Przeboje Wszech Czasów. Cykl na dobre rozkręci się jesienią.
- Kolejne odsłony chciałbym poświęcić tym, którzy budowali historię rocka. Będą to z pewnością klasycy tacy, jak Black Sabath, Led Zeppelin czy Thin Lizzy, ale sięgniemy też po młodszych. Jedno jest pewne: każdy utwór zagramy nuta w nutę, bez żadnych skrótów czy uproszczeń. Artystom należy się szacunek.
Drugą część każdego koncertowego wieczoru wypełni jam session z najlepszymi wrocławskimi muzykami.
 
20.05.17 godz. 20.00, klub muzyczny Stara Piwnica, ul. Krupnicza 15
TRIBUTE TO CHUCK BERRY
wstęp wolny!!!
Termin: 
20.05.2017 (sobota), 20.00
Kategoria: 
Galeria Dni Seniora: 
false
Tagi: