Koncert charytatywny - Gramy dla Pawła - 4 czerwca

źródło: organizator
W najbliższą niedzielę 4 czerwca w Sali Wielofunkcyjnej we Wrocławskim Centrum Kongresowym zagrają  PIERSI, RAVEL, SYPNIEWSKI, BLACK RADIO, DJ LIQUID i ANTONE. Koncerty rozpoczną się o godz. 16:00 i potrwają do godz. 22:00, kiedy odbędzie się pokaz Wrocławskiej Fontanny Multimedialnej. Artyści zrzekli się wynagrodzenia na rzecz pomocy dla Pawła. Wstęp na koncert będzie bezpłatny, ale każdy kto zdecyduje się przyjść będzie mógł wspomóc akcję kupując cegiełkę za minimalną kwotę 30 zł. Cały dochód z ich sprzedaży przeznaczony będzie na pomoc Pawłowi Półrolniczakowi i jego rodzinie. Organizatorzy wydarzenia, wieloletni przyjaciele, liczą na otwarte serca wspaniałej publiczności, która między innymi dzięki pracy Pawła Półrolniczaka mogła niejednokrotnie bawić się na wyjątkowych imprezach w kompleksie Hali Stulecia.<--break->

Zapewne znasz Halę Stulecia przede wszystkim jako miejsce organizacji przeróżnych imprez, koncertów i wydarzeń sportowych. Czy zastanawiałeś się kiedyś, kto pracuje przy realizacji wszystkich tych imprez?

Do niedawna osobą, która przygotowywała od strony technicznej każde niemal wydarzenie i czuwała nad jego przebiegiem, był Paweł Półrolniczak - kierownik Działu Technicznego Hali Stulecia, nasz bliski kolega i przyjaciel. W grudniu ubiegłego roku uległ poważnemu wypadkowi, w wyniku którego ma kłopoty z wykonywaniem podstawowych czynności życiowych, zaburzenia pamięci i funkcji intelektualnych. Jedna chwila zmieniła życie Pawła i jego rodziny - żony Lucyny i dwóch córek, 11-letniej Madzi i dwa lata starszej Oli.
Koszty związane z intensywną rehabilitacją i specjalistycznym leczeniem przekraczają możliwości finansowe rodziny, dlatego zdecydowaliśmy się zorganizować społeczną zbiórkę środków oraz charytatywny koncert.

ZACHECAMY WSZYSTKICH Z PAŃSTWA DO PRZYŁĄCZENIA SIĘ DO TEJ AKCJI !

 
Termin: 
04.06.2017 (niedziela), 16.00 to 22.00
Kategoria: 
Galeria Dni Seniora: 
false
Tagi: