Kreatywne pięknie czytały w Dniu Dziecka

fot.: Robert Pawliszko

Dzisiaj, 1 czerwca, od godz.12:00 do 13:00 na wrocławskim Rynku przy Muzeum "Pana Tadeusza”, odbył się HAPPENING pt: Pięknie Czytamy w Dzień Dziecka. Organizatorami wydarzenia byli: Szkoła Podstawowa Nr 82 im. Budowniczych Wrocławia oraz Wrocławskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli. Wśród uczestników tego radosnego wydarzenia nie zabrakło: uczniów wrocławskich szkół i przedszkoli, w tym uczestnicy Międzyszkolnego Konkursu Pięknego Czytania zorganizowanego przez SP 82, przedstawicieli Urzędu Miasta – Prezydenta Wrocławia, Dyrektora Działu Edukacji, dyrektora Muzeum Pana Tadeusza, przedstawicieli WCDN oraz Wrocławskiego Centrum Seniora. Panie Kreatywne w pięknych stylizowanych sukniach czytały fragmenty znanych i lubianych wierszy, bajek i baśni, czym wzbudziły zainteresowanie turystów i przechodniów.

Serdeczne podziękowania dla KREATYWNYCH - aktywnej grupy seniorek z Wrocławskiego Centrum Seniora za zaangażowanie i uczestnictwo w happeningu.
Gorące podziękowania dla Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 82 - Pani Małgorzaty Olewińskiej Syta oraz dla Pani Lidi Zygi z WCDN za zaproszenie do wzięcia udziału w kolejnym już wydarzeniu czytelniczym.
 
Termin: 
01.06.2017 (czwartek), 12.00
Kategoria: 
Galeria Dni Seniora: 
false
Tagi: