Święto Wrocławia VIVA WROCŁAW

Organizator
Organizator
Zapraszamy w imieniu Organizatorów corocznego Święta Wrocławia VIVA WROCŁAW do uczestnictwa w spotkaniach dedykowanych różnym pokoleniom wrocławian. Niektóre propozycje są adresowane do babć, dziadków i ich wnuków. Oto propozycje: piątek - niedziela / 23 - 25 czerwca 2017 r., Dom Kultury Wrocław - Zachód, ul. Chociebuska 4-6

PROGRAM :

23 CZERWCA 2017  (PIĄTEK)

W ramach Festiwalu Kultury Kresowej KRESOWIACY WROCŁAWIANOM

godz.19.00 /wstęp wolny za zaproszeniami

Występ polskich zespołów tanecznych i wokalnych z Białorusi : Majowy kwiat, Tęcza, WitaM, Kontrasty, Biedronki, Julija Skurko

24 CZERWCA 2017  (SOBOTA)

KONCERT NIEWIDOMYCH ARTYSTÓW

godz.16.00 / bilet : 10 zł

Koncert przy akompaniamencie zespołu muzycznego wykona znane i lubiane polskie przeboje. Koncert będzie się składał z dwóch części: w pierwszej usłyszymy utwory z koncertów realizowanych w ramach projektu „Wykluczeni z kultury”, natomiast piosenki w drugiej części koncertu będą zapowiedzią klimatu niedzielnego spektaklu dla dorosłych.

25 CZERWCA 2017  (NIEDZIELA)

SPEKTAKL DLA DZIECI :  SZEWC DRATEWKA

godz.11.00 / bilet : 5 zł

Spektakl z humorem opowiada historie dzielnego szewca, ratującego królewnę od śmierci w paszczy smoka. Spektakl interaktywny z żywą i dynamiczną akcją dla wszystkich grup wiekowych. Wykorzystano kostiumy w średniowiecznej stylistyce. Spektakl w wykonaniu teatru "Trójkąt" z Zielonej Góry.

25 CZERWCA 2017  (NIEDZIELA)

SPEKTAKL DLA DOROSŁYCH :  CHODU I HOP

godz.17.00 / bilet : 20 zł

Chodu i hop... to..........”starego kina” (wyświetlane napisy). Spotykamy całą galerię absurdalnych postaci o przedziwnych osobowościach, które opowiadają o sobie charakterystycznie wykonywanymi piosenkami i monologami scenicznymi. Pojawiają się i znikają niczym duchy...Spektakl w zabawny sposób komentuje nasze narodowe wady i zalety - cały utrzymany jest w lekkiej konwencji, raczej dla widzów nieco doroślejszych. Przedstawienie w wykonaniu teatru LOCH CAMELOT z Krakowa.

Kontakt: Centrum Kultury Wrocław Zachód

tel.+48 71 3544660 

kom. +48 605099222

Termin: 
06.06.2017 (wtorek) (Całodzienne)
Kategoria: 
Galeria Dni Seniora: 
false
Tagi: