WrocLove Fest 2017 w Centrum Historii ZAJEZDNIA!

źródło: organizator
W ostatni weekend przed wakacjami zapraszamy do Wrocławia, aby koncertowo powitać nadchodzące lato! 16 i 17 czerwca w ramach festiwalu WrocLove Fest 2017 udało zgromadzić się bardzo zacną ekipę koncertową. Zagrają dla Was HEY, LAO CHE, SMOLIK/KEV FOX/SKUBAS, JELONEK, NOCNY KOCHANEK, MIUOSH x FDG.ORKIESTRA, DARIA ZAWIAŁOW oraz MESAJAH. Impreza odbędzie się na terenie niedawno otwartego Centrum Historii Zajezdnia przy ul. Grabiszyńskiej 184, które doskonale sprawdziło się podczas festiwalu wROCK for Freedom w sierpniu ubiegłego roku.
Jednocześnie przypominamy, że w ramach WrocLove Fest 2017 wystąpi również Flogging Molly – legenda celtyckiego punka z Los Angeles. Rdzeniem muzyki Flogging Molly jest punk rock wzbogacony instrumentami celtyckimi - skrzypcami, mandoliną i akordeonem - oraz połączenie bluesowych progresji z rykiem gitar i tradycyjną muzyką irlandzką, muzyką młodości lidera zespołu - Dave’a Kinga. Ich muzyka to muzyka wygnania i buntu, walki, historii i protestu, muzyka kraju rozdartego na pół, który nie zna pojęcia "kapitulacja". Flogging Molly w każdej nucie każdego utworu wyraża dla tej determinacji ogromny szacunek.
Na ten koncert zapraszamy 19 czerwca do Centrum Koncertowego A2 przy ul. Góralskiej 5.
 
WrocLove Fest 2017
16.06.17 godz. 16.00 Centrum Historii Zajezdnia, ul. Grabiszyńska 184
LAO CHE, JELONEK, NOCNY KOCHANEK, MESAJAH

17.06.17 godz. 16.00 Centrum Historii Zajezdnia, ul. Grabiszyńska 184
HEY, SMOLIK/KEV FOX/SKUBAS, MIUOSH x FDG.ORKIESTRA, DARIA ZAWIAŁOW
bilety jednodniowe: 50 zł – w dniu koncertu
karnety dwudniowe: 75 zł – w dniu koncertu
 
19.06.17 godz. 20.00 Centrum Koncertowe A2, ul. Góralska 5
WrocLove Fest 2017
FLOGGING MOLLY
bilety: 75 zł – 200 szt. wyłącznie rezerwacje: bilety@o2.pl, 89 zł – przedsprzedaż, 100 zł – w dniu koncertu
 
Bilety dostępne w sieci salonów Empik, Saturn i MediaMarkt w całej Polsce oraz w serwisach: www.biletin.pl, www.ticketpro.pl, www.ebilet.pl, www.eventim.pl, www.biletyna.pl, GoOut.pl
rezerwacje: bilety@o2.pl
 
informacja/media/akredytacje:press@heyjoe.pl / Katarzyna Sajewicz, tel. 725 060 005
 
 
FloggingMolly
__________________
19 czerwca we wrocławskim Centrum Koncertowym A2 wystąpi FloggingMolly – mistrzowie celtyckiego punka z Los Angeles! Istniejący od 1997 roku zespół łączy czystą punkową energię z tradycyjnym irlandzkim folkiem i robi to jak nikt inny na świecie!
Zespół został założony w 1997 roku w Los Angeles przez irlandzkiego imigranta, gitarzystę i wokalistę Dave’a Kinga oraz amerykańską skrzypaczkę, Bridget Regan i niemal od razu namieszał na kalifornijskiej scenie muzycznej, wyłamując się jakiemukolwiek zaszufladkowaniu. Rdzeniem muzyki FloggingMolly jest punk rock wzbogacony instrumentami celtyckimi – skrzypcami, mandoliną i akordeonem – oraz połączenie bluesowych progresji z rykiem gitar i tradycyjną muzyką irlandzką, muzyką młodości lidera zespołu – Dave’a Kinga. Ich muzyka to muzyka wygnania i buntu, walki, historii i protestu, muzyka kraju rozdartego na pół, który nie zna pojęcia ”kapitulacja”. FloggingMolly w każdej nucie każdego utworu wyraża dla tej determinacji ogromny szacunek. Dla przybywających w lawinowym tempie fanów grupy ta społeczno-polityczna świadomość była od początku bardzo ważna. Wydany w 2000 roku debiutancki album „Swagger” przerósł wszelkie oczekiwania publiczności i krytyków, a utwór „The Worst Day SinceYesterday” został wykorzystany w ścieżce dźwiękowej do filmu „Mr. &Mrs. Smith”. Opromieniony ogólnoświatową sławą zespół nie zwolnił tempa i zaledwie dwa lata później wydał doskonałą płytę „DrunkenLullabies”, która błyskawicznie pokryła się złotem. W 2004 roku zespół wydał „Within a Mile of Home”, a cztery lata później 2008 ”Float” – głęboki, porywający i osobisty album nagrany w najważniejszym dla Dave’a Kinga kraju – jego ojczystej Irlandii. Album dotarł do 4 miejsca na liście Billboardu i ostatecznie przypieczętował pozycję zespołu.
Przez cały ten czas FloggingMolly – zespół na wskroś koncertowy – był w trasie i grał głośne, wręcz ociekające adrenaliną koncerty zarówno w barach i pubach, jak i na prawie wszystkich najważniejszych festiwalach rockowych w Ameryce Północnej, Europie i Japonii. W 2010 roku grupa wydała koncertowy album „FloggingMolly: Live at the Greek Theatre”, dokumentujący jej nieprawdopodobną sceniczną energię, a rok później studyjną petardę „Speed of Darkness”. Na kolejną płytę zespołu fani czekali długie lata – i w końcu się doczekali. 2 czerwca, niecałe trzy tygodnie przed wrocławskim koncertem, ukaże się „Life is Good”. Polscy fani jako jedni z pierwszych będą mieli okazję usłyszeć utwory z tej płyty!

 

 

 

Termin: 
16.06.2017 (piątek), 16.00
17.06.2017 (sobota), 16.00
19.06.2017 (poniedziałek), 20.00
Galeria Dni Seniora: 
false
Tagi: