Przestrzeń Trzeciego Wieku - WCRS powstała z myślą o wrocławskich seniorach. Prezentujemy harmonogram -wrzesień 2021- a w nim aktualności jak i gdzie można spędzić czas podczas spotkań i warsztatów.

W grudniu, czasie oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia serdecznie polecamy i zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniach, które prezentujemy Państwu w poniższym biuletynie.

Czy chcesz oszczędzić 1000 zł rocznie? Wybierz wrocławską kranówkę. Jeśli codziennie będziesz kupować 1,5-litrową butelkę wody, to w ciągu roku wydasz ponad 1000 zł.

W listopadzie br. zapraszamy na cykliczne zajęcia dla Seniorów, wizyty w obiektach kultury na terenie Miasta Wrocław, porady zdrowotne, prawne czy artystyczne oraz wiele innych.

Dni Seniora zakończyliśmy oficjalnie 10 października, ale to nie koniec ciekawych spotkań, warsztatów czy zajęć jakie czekają na wrocławskich Seniorów w bieżącym miesiącu.

Jak co roku, od przeszło 10 lat we Wrocławiu, obchodzone jest święto najstarszych mieszkańców – Dni Seniora. Zapraszamy!

Biuletyn Wrocławskiego Centrum Seniora zawiera informacje dotyczące wydarzeń organizowanych we Wrocławskim Centrum Seniora. Zapraszamy do sprawdzenie naszej wakacyjnej oferty.

Zapraszamy na lipcowe spotkania online i konsultacje we Wrocławskim Centrum Seniora i Przestrzeni Trzeciego Wieku.

Zapraszamy na czerwcowe spotkania online i konsultacje we Wrocławskim Centrum Seniora i Przestrzeni Trzeciego Wieku.