Data wydarzenia
2017-12-15 18:00:00
Data końca wydarzenia
2017-12-18 00:00:00
Miejsce
empik Renoma, Wrocław, ul. Świdnicka 40
Cena
0.00PLN

Już w najbliższy piątek 15 grudnia o godzinie 18:00 odbędzie się w EMPIK RENOMA koncert kolęd i świątecznych przebojów w wykonaniu dzieci i młodzieży ze szkoły muzycznej „Barwa i Dźwięk”. Jednocześnie miło nam poinformować, że zwycięzcą VI edycji programu MasterChef został Mateusz Zielonka z Wrocławia! I to właśnie z nim spotkamy się na scenie Empik Renoma w poniedziałek 18 grudnia o godzinie 18:00.

Koncert kolęd i świątecznych przebojów
15 grudnia, godz. 18:00
empik Renoma, Wrocław, ul. Świdnicka 40
Razem z Salonem Muzycznym Sostenuto serdecznie zapraszamy na koncert najbardziej znanych kolęd i świątecznych przebojów w nowych, ciekawych aranżacjach. W roli wokalistów i muzyków - najbardziej uzdolnione muzycznie dzieci i młodzież, artystycznie wykształceni przez Beatę Rusnak. Oprócz tradycyjnych polskich pieśni bożonarodzeniowych usłyszeć będzie można hity znane z rozgłośni radiowych.

Mateusz Zielonka - MasterChef
18 grudnia, godz. 18:00
empik Renoma, Wrocław, ul. Świdnicka 40
„MasterChef" to widowiskowe kulinarne show, w którym kucharze amatorzy walczą o tytuł Mistrza Kuchni oraz kontrakt na wydanie autorskiej książki kucharskiej. Pełne nietuzinkowych pomysłów książki zwycięzców, to przede wszystkim podsumowanie ich ciężkiej pracy w programie. Każda z książek to także osobista podróż finalisty przez smaki swojego życia – od dzieciństwa, przez rozwój kulinarnej pasji po uczestnictwo w programie. W każdym wydaniu pojawiają się piękne zdjęcia potraw jak i nieoczywiste połączenia smakowe. Zapraszamy na spotkania ze zwycięzcą VI edycji programu, którym został Mateusz Zielonka z Wrocławia.

EMPIK RENOMA