Data wydarzenia
2018-03-01 00:00:00
Miejsce
WCS
Cena
0.00PLN

Szanowni Państwo,
przedstawiamy kolejny numer "Gazety Senior" wydanego w nowej, odświeżonej formule. Poniżej zapowiedź wybranych materiałów z aktualnego wydania.

Serdecznie zapraszam do lektury gazety, a pomiędzy wydaniami na portal GazetaSenior.pl
Linda Matus
Redaktor Naczelna

 

Najlepszy zawód świata

Aktorka teatralna, dubbingowa, serialowa. Pracowała jako spikerka, tłumaczka, nauczycielka języków obcych. Była kaskaderką. Laureatka PPA w 1994 r. Uwielbia dubbing i wszelką pracę z głosem. Od roku prowadzi warsztaty teatralne dla słuchaczy UTW w Uniwersytecie Wrocławskim. Z Beatą Rakowską o pracy, pasjach, marzeniach rozmawia Andrzej Wolczyński, słuchacz UTW w UWr.

 
Obraz w treści 4

Kobiety wczoraj i dziś

Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet mieszanka wspomnień, nostalgii, ale i aktualnych refleksji na temat kondycji dojrzałej kobiety. W wydaniu celebrującym Dzień Kobiet nie mogło zabraknąć rubryki Męski punkt widzenia. To zestawienie tylko potwierdza, że także starsi mężczyźni są z Marsa, a kobiety, mimo upływu lat, z Wenus.

 

Obraz w treści 5

Portfel seniora

Finanse to temat, który cieszy się ogromną popularnością wśród naszych Czytelników. W odpowiedzi na to zainteresowanie przygotowaliśmy m.in. raport „Najlepsze konto dla seniora”, artykuł „Waloryzacja bez tajemnic – w marcu podwyżka”, „Testament na wszelki wypadek” i kolejny odcinek cyklu Bezpieczny Senior podpowiadający, jak nie dać się oszukać „na wnuczka”.

 
Obraz w treści 6

ABC psychologii dla seniorów. NOWY CYKL!

Dr Jadwiga Kwiek, psycholog, psychoterapeuta w przystępny sposób przedstawia zagadnienia bliskie seniorom i ważne dla ich jakości życia.

gazeta