pakiet

Skarżysz się na problemy z pamięcią i słabnącą koncentrację? Nie pamiętasz, gdzie położyłeś klucze czy okulary? Aby zapobiec w przyszłości takim problemom, jak: zaniki pamięci czy demencja, trzeba umysł systematycznie ćwiczyć. Dowiedz się, jak!

 

Choć pamięć z wiekiem zawodzi, to można robić wiele, by jak najdłużej utrzymać ją w dobrej formie. Rozwiązywanie proponowanych przez Akademię Umysłu® SENIOR zadań i łamigłówek spowolni rozwój problemów z pamięcią, myśleniem, rozumieniem, liczeniem czy czytaniem. Ponadto dzięki zastosowaniu wielu opcji i poziomów trudności, zadania z łatwością można dostosować do możliwości ćwiczącego.

Seniorzy są coraz bardziej aktywni i świadomi swoich potrzeb, stąd też wynika rosnące zainteresowanie treningami pamięci. Oferta Akademii Umysłu® SENIOR z pewnością zainteresuje nie tylko samych seniorów, ale również osoby odpowiedzialne za organizowanie dla nich zajęć oraz przygotowywanie oferty edukacyjnej.

Wrocławskie Centrum Seniora objęło patronatem medialnym pakiety Akademia Umysłu® SENIOR. Ponadto dla posiadaczy Wrocławskiej Karty Seniora przewidziano specjalne rabaty!

 

Łamigłówki i gry logiczne
Od kilkunastu lat istnieją na świecie specjalne programy komputerowe zawierające ćwiczenia i gry logiczne, dzięki którym można skutecznie ćwiczyć umysł. Seria Akademia Umysłu® jest pierwszym na polskim rynku projektem, którego zadaniem jest rozpowszechnienie idei treningu umysłu z wykorzystaniem edukacyjnych programów komputerowych.

Oferta obejmuje 2 pakiety:
- Akademia Umysłu® SENIOR - zestaw przeznaczony do samodzielnych ćwiczeń pamięci
i koncentracji w domu. Pakiet zawiera blisko 100 ćwiczeń i gier logicznych zamieszczonych
na 6 programach z serii Akademia Umysłu® SENIOR oraz Poradnik, napisany przez psychologów Natalię i Krzysztofa Minge, autorów 8 książek i wielu publikacji na temat technik samorozwoju. Zawiera gotowe plany treningowe oraz szereg porad i wskazówek, jak na co dzień dbać o umysł.

- Akademia Umysłu® SENIOR EDU - skierowany do instytucji i organizacji działających na rzecz seniorów, które chcą do swojej oferty wprowadzić zajęcia z treningu pamięci dla seniorów (Uniwersytety Trzeciego Wieku, kluby seniora, domy kultury, biblioteki, ale również Domy Dziennego Pobytu, Ośrodki Pomocy Społecznej). Pakiet zawiera 6 programów z serii Akademia Umysłu® SENIOR (do wyboru blisko 100 skutecznych ćwiczeń), Poradnik oraz zeszyt z gotowymi scenariuszami zajęć  i poradami doświadczonego trenera, jak prowadzić zajęcia z seniorami. Pakiet ten stanowi idealne narzędzie do przeprowadzenia:

KURSÓW PAMIĘCI - mających charakter warsztatów komputerowych z wykorzystaniem edukacyjnych programów komputerowych do treningu umysłu.

TEMATYCHNYCH KURSÓW KOMPUTEROWYCH - podczas których seniorzy poznają możliwości wykorzystania komputera do edukacji (takie zajęcia mogą z powodzeniem stanowić kontynuację kursu komputerowego).

 

Zniżki dla posiadaczy Wrocławskiej Karty Seniora

Efektywny trening pamięci zagwarantują komputerowe gry logiczne Akademia Umysłu® Senior. Jeżeli zatem nigdy nie spróbowałeś gier edukacyjnych dla seniorów, czas zacząć!

Dla posiadaczy Wrocławskiej Karty Seniora zniżki przy zakupie pakietu multimedialnego. Więcej tel: (76) 854 79 58 oraz na stronie: https://www.akademia-umyslu.pl/sklep/kategoria/dla-seniorow

Zyskaj 20% zniżki wykorzystując hasło rabatowe: SENIOR WROCŁAW

Więcej informacji na temat pakietów znajduje się na stronie: www.senior-akademia.pl

 

pakiet