gazeta senior czerwiec 2021

 

Na okładce Brian z Evergreen Models, pierwszej w Polsce agencji modeli dojrzałych. Sprawdziliśmy, co u nich słychać. Realizują kampanie dla największych marek na rynku i wciąż zapraszają do siebie nowe dojrzałe twarze, więcej szczegółów w numerze. I to nie jedyna okazja do zrobienia kariery na emeryturze, którą znajdziecie w wydaniu!

Chcemy zachęcić do wyruszenia w drogę dosłownie, jak i w przenośni. Mówi się, że każda podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku. To  prawda, ale w gruncie rzeczy każda wyprawa zaczyna się, lub kończy…, w naszej głowie. Mnóstwo inspirujących materiałów do refleksji, inspiracji i wyruszenia we własną niepowtarzalną drogę życia. Nigdy nie jest za późno. Zachęcają w swoich artykułach: Bogna Bartosz, Ilona Zakowicz, Andrzej Wasilewski, Kazimierz Nawrocki i  Andrzej Wiśniewski.

Polski ład rozpalił emocje i liczydła, czy słusznie? Polecamy analizę dr. Rafała Bakalarczyka i Jurka Dudzika. Ostrzegamy przed oszustwem na spis powszechny. Sprawdzamy, czy pojawi się bon turystyczny dla seniorów.

senior-gazeta-czerwiec-2021