Oferta kulturalna

Subscribe to RSS - Oferta kulturalna
fot. Organizator

Japoński Dzień Dziecka w Filii nr 12

Japoński Dzień Dziecka w Filii nr 12
Zapraszamy serdecznie na Japoński Dzień Dziecka!

Już 27 maja (w sobotę) zapraszamy całe rodziny na moc atrakcji:
- Japońskie bajki (opowiada Rafał Iwanecki),
- Malowanie twarzy przez Yumi Sato,
- Złapmy lwa - nauka japońskich szachów dla najmłodszych,
- Kendo - jak zostać samurajem,
- japońskie stroje do ubrania dla dziewczynek i chłopców,
- Origami - zwierzęta z papieru,
- Japońskie pałeczki - ćwiczenia zręcznościowe
fot. organizator

Wielka Majówka na Partynicach

Kiermasz Zdrowej Żywności i Aktywnego stylu Życia odbędzie się podczas  Wielkiej Majówki na Partynicach. Organizatorzy przygotowali szereg atrakcji. Będzie można kupić naturalny miód, ukisić kapustę czy kupić świeży pachnący chleb. Na dzieci czekać będzie strefa zabawy – czyli zdobywanie zamku i pływanie w olbrzymiej kuli. Na łasuchów czeka wata cukrowa, a dla tych, którzy liczą kalorie, zdrowe wypieki bez cukru. Nie zabraknie również wielkiego grilla, na którym będzie można posilić się przed wyczerpującymi ćwiczeniami na świeżym powietrzu.

Koncert NFM

Szanowni Państwo,
w imieniu Dyrektora NFM - Pana Andrzeja Kosendiaka - zapraszamy na koncert, który odbędzie się 2 kwietnia (niedziela), o godz. 18:00, w Sali Czerwonej NFM. Na hasło "Seniorzy" 40 pierwszych osób otrzyma darmowe wejściówki.
--
Andrzej Kosendiak – dyrygent
Soliści – studenci Wydziału Wokalnego Akademii Muzycznej im. K. Lipińskiego
Akademicka Orkiestra Barokowa
Bartosz Kokosza – kierownictwo artystyczne

fot. Organizator

"Nie lubię pana, Panie Fellini"

W najbliższą niedzielę w Centrum Kultury ZAMEK odbędzie się spektakl w reżyserii Marka Koterskiego pt. "Nie lubię pana, Panie Fellini". Tematem monodramu jest historia burzliwego i pełnego emocji związku Federico Felliniego, mistrza włoskiego kina i Giulietty Masiny, aktorki, a prywatnie żony reżysera. 
Źródło grafiki: Canva

IMPREZY W DOLNOŚLĄSKIEJ BIBLIOTECE PUBLICZNEJ

Zachęcamy Państwa serdecznie do wzięcia udziału w wydarzeniach przygotowanych przez Dolnośląską Bibliotekę Publiczną, Wrocław, Rynek 58. Z okazji Miesiąca Historii Kobiet (obchodzi się go w USA) Amerykańskie Centrum Informacji i Kultury zaprasza wszystkich, niezależnie od płci i wieku, na pokazy filmów dokumentalnych z kobietą w roli głównej. Projekcje w języku angielskim.
3, 20 i 27 marca 2017,  godz.
źródło: organizator

Wrocław na weekend 18-20 listopada

W ten weekend dużo się dzieje. W Rynku rusza Jarmark Bożonarodzeniowy. Kinowa gratka rodem z Azji szykuje się na Festiwalu Filmowym Pięć Smaków, ciekawe koncerty zapowiada Jazztopad, a modowe smaczki - Wrocław Fashion Meeting. Muzeum Narodowe i Pałac Królewski zapraszają na obchody Dnia Życzliwości, w Barbarze jest kiermasz charytatywny książek, a w klubie Bezsenność koncert charytatywny. Nowością są pierwsze zawody w jeździe na hulajnodze, emocji dostarczy też na pewno bieg po trybunach stadionu. W salach i klubach wystąpi na koncertach dużo gwiazd.

Strony