Inne

Subscribe to RSS - Inne
źródło: organizator

Koncert charytatywny - Gramy dla Pawła - 4 czerwca

W najbliższą niedzielę 4 czerwca w Sali Wielofunkcyjnej we Wrocławskim Centrum Kongresowym zagrają  PIERSI, RAVEL, SYPNIEWSKI, BLACK RADIO, DJ LIQUID i ANTONE. Koncerty rozpoczną się o godz. 16:00 i potrwają do godz. 22:00, kiedy odbędzie się pokaz Wrocławskiej Fontanny Multimedialnej. Artyści zrzekli się wynagrodzenia na rzecz pomocy dla Pawła. Wstęp na koncert będzie bezpłatny, ale każdy kto zdecyduje się przyjść będzie mógł wspomóc akcję kupując cegiełkę za minimalną kwotę 30 zł. Cały dochód z ich sprzedaży przeznaczony będzie na pomoc Pawłowi Półrolniczakowi i jego rodzinie. Organizatorzy wydarzenia, wieloletni przyjaciele, liczą na otwarte serca wspaniałej publiczności, która między innymi dzięki pracy Pawła Półrolniczaka mogła niejednokrotnie bawić się na wyjątkowych imprezach w kompleksie Hali Stulecia.<--break->
źródło: organizator

Śpiewajmy o wolności

Dyrektor, Grono Pedagogiczne oraz Uczniowie Gimnazjum nr 6 we Wrocławiu, zapraszają na koncert upamiętniający 28 rocznicą zwycięstwa obozu "SOLIDARNOŚCI" w wyborach 4 czerwca 1989 roku. Koncert odbędzie się 2 czerwca 2017 o godz.10:00 w Centrum Historii Zajezdnia przy ul. Grabiszyńskiej 184.

źródło: organizator

Wystawa plastyczna

Serdecznie zapraszamy na wystawę plastyczną Klubu Seniora "Zawsze Młodzi", gdzie zaprezentowane zostaną prace powstałe podczas warsztatów artystycznych, zajęć z arteterapii i prac domowych klubowiczów. Będą to eksperymentalne formy malarskie, nowoczesne i ciekawe poszukiwania plastyczne. 
Uroczyste otwarcie wystawy 2 czerwca (piątek) o godz. 17:00 w kawiarni Stara Piekarnia ul. Krzywoustego 310a, Wrocław Psie Pole.
źródło: organizator

Spotkanie autorskie ze Stefanem Skąpskim

Z okazji dnia dziecka Klub Firlej zaplanował spotkanie ze Stefanem Skąpskim, mieszkańcem osiedla Grabiszyn-Grabiszynek, niegdyś prezydentem Wrocławia, dziś autorem wierszy dla dzieci. Spotkanie odbędzie się 1 czerwca w godz. 17:00- 19:00 i jest efektem rozmów z mieszkańcami, podczas których dyskutowano o potrzebie prezentowania lokalnych twórców - najbliższych sąsiadów - na scenie Firleja. Poeta zaprezentuje wydane w ostatnich latach tomiki, m.in: "Król niedźwiedzi i inne zwierzęta" (2016) oraz "Niezwykłe przygody ze świata przyrody" (2014), które stanowią bajkową opowieść o naturze pełnej ciekawych zjawisk i niespodzianek. Opowie o swoich inspiracjach, roli jaką pełni w jego życiu poezja i przyroda, a także o swojej twórczej pracy. Spotkanie będzie okazją do rozmowy z autorem, zadania pytań, oraz zdobycia podpisu z dedykacją.

źródło: organizator

Pokaz etiudy teatralnej uczestników integracyjnych warsztatów

Zapraszamy do Centrum Kultury Wrocław Zachód 29 maja o godz. 19:30 na pokaz etiudy teatralnej. Podczas dwumiesięcznych zajęć młodzież i dorośli realizowali zadania w formie warsztatów z dziedziny muzyki, teatru i tańca. Efektem końcowym jest prezentacja spektaklu teatralnego stworzonego przez niepełnosprawnych i zdrowych uczestników projektu. Prowadzenie:Angelika Pytel - Psychoteatr, muzyka:Paweł Rychert - Psychoteatr. Wstęp wolny (ograniczona liczba miejsc ze względu na wielkość sali).
źródło: organizator

8. Targi Książki dla Dzieci i Młodzieży DOBRE STRONY

Serdecznie zapraszamy 26-28 maja 2017, miejsce: Przejście Garncarskie i Przejście Żelaźnicze (Rynek). Godziny otwarcia: 26 maja (piątek) 11.00–18.00, 27 maja (sobota) 10.00–19.00, 28 maja (niedziela) 10.00–18.00. Wstęp wolny! Targi Książki dla Dzieci i Młodzieży Dobre Strony można potraktować jak okazję do przyjrzenia się ewolucji formalnej (edytorskiej) publikacji adresowanych do najmłodszych czytelników. Przez kilka dni można podziwiać piękne teksty, wysmakowaną typografię i oszałamiającą grafikę, obserwować frapującą grę z tradycją czy utrwalonymi konwencjami, spostrzegać i doceniać znakomity poziom wielu dzieł.

Strony