Teatry

Subscribe to RSS - Teatry
źródło: organizator

Wrocławski Teatr Współczesny przedstawia:

Po raz ostatni w tym sezonie GWIAZDA w reż.Krzysztofa Czeczota. Aktorka, która wielkie role ma już za sobą, niespełniona matka, starzejąca się kobieta – czy taką rolę może zagrać mężczyzna? W roli głównej - Maciej Tomaszewski. Serdecznie zapraszamy: 21, 22 czerwca o godz.19.00, Scena na Strychu (widownia nienumerowana). Dla posiadaczy Wrocławskiej Karty Seniora bilety w cenie specjalnej - 10zł. Rezerwacja miejsc: karolina.zuraw@wteatrw.pl lub pod nr 713588941.

źródło: organizator

Wrocławski Teatr Tańca zaprezentuje „Klatkę z łez” w wersji audiowizualnej

Od premiery spektaklu „Klatka z łez” w reżyserii Bożeny Klimczak oraz inauguracji działalności Wrocławskiego Teatru Tańca minęły zaledwie dwa miesiące, a ich pierwszy spektakl został poddany pewnej modyfikacji. Dzięki współpracy z Panem Pawłem Liskiem z Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu, 13 czerwca o godz.19:00 spektakl po raz pierwszy zostanie zaprezentowany w wersji audiowizualnej w Centrum Technologii Audiowizualnych we Wrocławiu.
źródło: organizator

Wrocławski Teatr Współczesny przedstawia:

PO RAZ OSTATNI W TYM SEZONIE: NAUKA CHODZENIA w reżyserii Pawła Miśkiewicza. Nauka chodzenia to spektakl-wędrówka przez dramaty, prozę i poezję Tadeusza Różewicza-jednego z najwybitniejszych twórców literatury światowej przełomu XX i XXI wieku. Zapraszamy 10, 11, 13 oraz 14 czerwca,
godz.18.30, Duża Scena. Bilety dla posiadaczy Wrocławskiej Karty Seniora w cenie promocyjnej - 10zł. Rezerwacja miejsc: karolina.zuraw@wteatrw.pl lub pod nr 713588941. 
źródło: organizator

Festiwal Dramatu

Wrocławski Teatr Współczesny zaprasza w dniach 2-4 czerwca  na kolejną, tym razem wiosenną odsłonę FESTIWALU DRAMATU w ramach projektu strefy kontaktu_czytania. Wśród autorów i reżyserów znakomite nazwiska. Czytania przygotował Wrocławski Teatr Współczesny oraz teatry z Opola, Wałbrzycha i Legnicy. Wszystkie inscenizacje zostaną pokazane we Wrocławiu, nie wejdą do repertuaru WTW, więc będzie to jedyna i niepowtarzalna okazja do ich obejrzenia !! Więcej o Festiwalu Dramatu_czytania na stronie www.wteatrw.pl 
źródło: organizator

KRÓLEWSKI WRÓBEL

Serdecznie zapraszamy dziadków z wnukami na spektakl "Królewski wróbel" w dniu 7 maja (niedziela) o godz. 11:00 w Centrum Kultury Wrocław Zachód. Adaptacja starej, japońskiej baśni to okazja do poznania tradycyjnego, bo wywodzącego się z XVII wieku, teatru japońskich lalek zwanych popularnie bunraku. Wyróżniają się one nie tylko niezwykłą urodą, ale przede wszystkim tym, że są animowane przez trzech, współgrających ze sobą aktorów. Animacja lalek tego typu wymaga niezwykłej staranności i kunsztu. Bilet w cenie 14 zł z Urbancard Premium. ZNIŻKA PRZYSŁUGUJE WYŁĄCZNIE PRZY PŁATNOŚCI GOTÓWKĄ W KASIE CKWZ.
źródło: organizator

Wrocławski Teatr Współczesny przedstawia:

Silesia, Silentia reż.Marek Fiedor. Bohaterem sztuki jest płaszcz uszyty na miarę dla Duszy przez żydowskiego krawca. Jest doskonały i pasuje idealnie do dziewczyny. Okrywa jej nagość, ich spotkanie jest niczym miłosny uścisk. Zapraszamy w środę 10 maja o godz. 19:00, Scena na Strychu (widownia nienumerowana). Dla Posiadaczy Wrocławskiej Karty Seniora bilety w cenie promocyjnej - 10 zł. Rezerwacja miejsc: karolina.zuraw@wteatrw.pl lub pod nr 713588941.

źródło: organizator

ARTUR BARCIŚ I CEZARY ŻAK – „DZIWNA PARA” POWRACA

Zapraszamy 21 maja (niedziela), o godz.17:00. W sprzedaży ostatnie bilety. W rolach głównych: Artur Barciś, Cezary Żak, Viola Arlak, Piotr Skarga, Witold Wieliński, Wojciech Wysocki, Katarzyna Żak. Legendarny hit Broadway’u, którego autor jest jedynym żyjącym pisarzem mającym na Broadway’u teatr swego imienia. Neil Simon jest także najczęściej grywanym komediopisarzem amerykańskim na świecie, co więcej niemal wszystkie jego sztuki zostały przeniesione na duży ekran i również w kinie cieszą się zawrotnym powodzeniem. Nie inaczej było z filmową wersją „Dziwnej pary”, w której wystąpili Jack Lemmon i Walter Mathau.
źródło: organizator

Wrocławski Teatr Współczesny przedstawia:

Franz Kafka "ZAMEK", w roli głównej Przemysław Bluszcz. K., bohater Zamku, uciekł od swego dawnego życia, zostawił żonę, dzieci i przybył do obcego miejsca, w którym próbuje zacząć wszystko od nowa. W spektaklu czuć ducha Kafki, ale też na horyzoncie majaczy David Lynch. Całość, to dobrze skrojona historia drogi. Drogi człowieka do czegoś upragnionego, do „american dream”. Zapraszamy: 30 kwietnia, niedziela, godz. 18:00, Scena na Strychu (widownia nienumerowana). Bilety dla posiadaczy Wrocławskiej Karty Seniora w cenie specjalnej - 10 zł.

źródło: organizator

Asja Wołoszyna "Nie Trzeba"

Zapraszamy 23 kwietnia o godz.18.00, Scena na Strychu (widownia nienumerowana) we Wrocławskim Teatrze Współczesnym. "Nie Trzeba" to nostalgiczna opowieść o poznawaniu świata przez pryzmat nauki i sztuki. Przedstawienie inspirowane działalnością naukową Grigorija Perelmana, rosyjskiego matematyka, który udowodnił hipotezę Poincarégo dotyczącą kształtu Wszechświata. Bilety dla posiadaczy Wrocławskiej Karty Seniora w cenie specjalnej 10zł. Rezerwacja: karolina.zuraw@wteatrw.pl lub pod nr 713588941.

źródło: organizator

Wrocławski Teatr Współczesny przedstawia:

"Skrzywienie kręgosłupa. Wieczór dla osób z wadą postawy." Dziewięcioro nieszczęśliwych i zastraszonych pracowników korporacji opowie Ci o swoim życiu. Zobaczysz -Twoje jest o wiele lepsze! Natalia Sołtysik wyreżyserowała sztukę, która porywa od samego początku. To wyrazisty, mocny i niezwykle aktualny pokaz słodko-gorzkiej satyry. To trzeba zobaczyć! Zapraszamy: 18, 19, 20 kwietnia, godz. 19:15, Duża Scena. Bilety w cenie specjalnej - 10zł (można zamówić dowolną ilość biletów). Rezerwacja miejsc: karolina.zuraw@wteatrw.pl 

Strony