Najpiękniejsze piosenki o miłości

Dodane przez weronikast - śr., 02/09/2022 - 12:45
Na zdjęciu są dłonie trzymające czerwone serce

Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego–Wrocławskie Centrum Seniora
serdecznie zaprasza 14 lutego, poniedziałek o godz. 11:00 na spotkanie walentynkowe online, pt.: „Najpiękniejsze piosenki o miłości”, w ramach Muzycznego Klubu Seniora i Juniora.

Link do logowania na platformie Akademii Korbank:
wcrs.akademia.korbank.pl/kal-jpj-hra  

Dzień św. Walentego (święto zakochanych) skłania do refleksji nad zjawiskiem miłości. Miłość to najgorętsze uczucie, które wypełnia naszą codzienność, jest źródłem inspiracji różnorakich działań, nadaje sens życiu. Większość z nas nie wyobraża sobie życia bez miłości, podobnie jak i wielu nie potrafi funkcjonować bez słuchania muzyki.

Możliwe, że to właśnie dlatego na przestrzeni lat powstało tak wiele utworów o tematyce miłosnej i romantycznej. W trakcie kolejnego spotkania Muzycznego Klubu Seniora i Juniora posłuchamy i opowiemy o największych przebojach miłosnych, zarówno tych zagranicznych, jak i wykonywanych przez polskich artystów. Nie zabraknie Whitney Houston, Celine Dion, Abby, Elvisa Presleya, Queen czy Andrea Bocelli. Spotkanie wzbogacą także niezapomniane utwory m.in.: Czesława Niemena, Czerwonych Gitar, Maanamu i zespołu Perfect.

Spotkanie poprowadzą: Kamila Polańska i Marta Łomnicka z Wrocławskiego Centrum Rozwoju Społecznego–Wrocławskiego Centrum Seniora.