Data wydarzenia
2018-07-20 18:00:00
Miejsce
Muzeum Współczesne Wrocław
Cena
0.00PLN

ODBIÓR POGŁĘBIONY VOL. 1 / SZCZUROŁAP

20.07 (piątek) godz. 12.00–20.00

Jakub Wójcik opowie o pracy “Hero” Rafała Wilka

Mniej znaczy więcej – zainspirowani nieśmiertelnym hasłem niemieckiego modernisty, zapraszamy na kameralne spotkania w przestrzeni wystaw czasowych MWW.
 
W jednym dniu każdego tygodnia nasze mediatorki i mediatorzy, gotowi do dyskusji i odpowiedzi na pytania – będą czekać na Was przy wybranych przez siebie pracach.
 
Pogłębiony odbiór to rozgrzewka przed samodzielnym zwiedzaniem ekspozycji, zachęta do zadawania pytań i uważnego przyglądania się poszczególnym dziełom na wystawie.

 

ŚNIADANIE Z ARTYSTKAMI. SPOTKANIE Z LILIANĄ PISKORSKĄ I NATALIĄ WIŚNIEWSKĄ

22.7.18 (niedziela), godz. 11.00–14.00, ogród za MWW

Zapraszamy do wspólnego stołu i rozmowy z artystkami – Lilianą Piskorską i Natalią Wiśniewską. Podczas niedzielnego śniadania w muzealnym ogródku artystki opowiedzą nam nie tylko o swojej praktyce twórczej, ale także o tym, kim są, jak widzą świat i co jest dla nich ważne.

Wzmocnieni smacznym posiłkiem i rozluźnieni rozmową, wspólnie udamy się na wystawę Szczurołap. Tam Liliana i Natalia wcielą się w rolę naszych przewodniczek i opowiedzą o swoich pracach oraz kilku innych wybranych przez siebie na okazję naszego spotkania.

 

źródło: http://muzeumwspolczesne.pl

fot. Magdalena Skowrońska

 

 

śniadanie