Data wydarzenia
2018-09-02 10:00:00
Miejsce
Ziębice
Cena
0.00PLN

Fundacja „Teraz Ziębice”, organizator Igrzysk Sportowych Seniorów - Ziębice 2018, serdecznie zaprasza wszystkich wrocławskich seniorów do udziału w tym sportowym wydarzeniu, które odbędzie się w niedzielę, 2 września 2018 r., w godz. 10.00-18.00, w Ziębicach.

Celem Igrzysk jest integracja środowisk seniorów z całego Dolnego Śląśka i nie tylko. W Ziębicach spotkają się amatorzy aktywnego spędzania wolnego czasu w wieku 55+. Będą oni mogli wziąć udział w grach zręcznościowych oraz rywalizować ze sobą w popularnych dyscyplinach sportowych. Udział w zawodach jest nieodpłatny.

Wydarzeniu towarzyszyć będą występy artystyczne oraz zajęcia z ekspertami i pasjonatami zdrowego stylu życia. W trakcie Igrzysk zarówno uczestnicy tych sportowych zmagań, jak i osoby je dopingujące, będą mogły doświadczyć uroku Ziębic i ich okolic (w tym Henrykowa). Szczegółowe informacje na temat wydarzenia już niebawem znajdą się na stronie internetowej: www.iss.ziebice.info


Igrzyska Sportowe Seniorów - Ziębice 2018 to projekt, który został wybrany do realizacji w ramach Budżetu Obywatelskiego „Aktywny Dolny Śląsk”. Za organizacją takiego wydarzenia opowiedzieli się mieszkańcy Dolnego Śląska, którzy oddali swoje głosy w internetowym głosowaniu. Dzięki nim projekt został dofinansowany ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.

 

źródło: materiały promocyjne organizatora

iss