19 listopada w Centrum Kultury Wrocław Zachód odbędzie się premiera filmu „Najlepszy”. To nowy film reżysera kinowego hitu „Bogowie”.

 

Łukasz Palkowski, reżyser „Bogów”  (film o Zbigniewie Relidze), tym razem znów sięga po życiorys niezwykłej osoby. Człowieka, który udowodnił, że prawdziwi bohaterowie nie boją się upadać i potrafią podnieść się z największego dna. Głównym bohaterem filmu „Najlepszy” jest sportowiec, który zachwycił świat, a który w Polsce, do dziś, pozostaje osobą praktycznie nieznaną. To fascynująca, pełna morderczego wysiłku, spektakularnych upadków i niezwykłej siły, historia inspirowana życiem Jerzego Górskiego, który ukończył bieg śmierci oraz ustanowił rekord świata w triathlonowych mistrzostwach świata, zdobywając tytuł mistrza na dystansie Double Ironman z czasem 24h:47min:46sek.

W rolach głównych zobaczymy: Jakuba Gierszała, Janusza Gajosa, Magdalenę Cielecką, Arkadiusza Jakubika, Tomasza Kota, Mateusza Kościukiewicza, Adama Woronowicza, Artura Żmijewskiego, Annę Próchniak, Kamilę Kamińską i Szymona Warszawskiego.

 

„Najlepszy”, reż. Łukasz Palkowski

Gdzie: Centrum Kultury Wrocław Zachód

Kiedy: Niedziela, 19 listopada, godz.17.00

Bilety: 12 zł (z urbancard taniej 20%)

Zniżka przysługuje wyłącznie przy płatności gotówką w kasie Centrum Kultury Wrocław-Zachód.

Rezerwacji oraz zakupu biletów można dokonać za pośrednictwem strony:
https://kino.ckwz.art.pl/. W przypadku dokonania rezerwacji, prosimy o zapłatę za bilety najpóźniej następnego dnia roboczego.

naj