Szkoła Liderów

 

Szkoła Liderów Szkoła Liderów, projekt Wrocławskiego Centrum Seniora, skierowany do liderów środowisk senioralnych. W roku 2018 r. do Szkoły Liderów zaproszeni zostali liderzy Wrocławskich klubów seniora, członkowie Federacji Klubów Seniora FKS: Kliknij, a w 2019 roku dodatkowo do osób zainteresowanych pracą z osobami starszymi.

 

 

 

 


Szkoła Liderów 2018
We wtorek, 26 czerwca 2018 r. we Wrocławskim Centrum Seniora odbyło się ostatnie spotkanie z cyklu Szkoła LideróSzkoła Liderów w. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom szkoły za zaangażowanie i udział w wykładach i warsztatach. Spotkania realizowane były od stycznia do czerwca 2018 r. i obejmował 10 wykładów i 10 warsztatów dla liderów klubów seniora.

 

Szkoła Liderów 2019
W środę, 17 kwietnia 2019 r. we Wrocławskim Centrum Seniora odbyło się ostatnie spotkanie drugiej edycji cyklu Szkoła Liderów. Tegoroczna edycja skierowana była do liderów wrocławskich klubów seniora, członków Federacji Klubów Klubów Seniora oraz osób zainteresowanych pracą z osobami starszymi. Uczestnicy projektu w trakcie kilkumiesięcznego kursu zdobyli wiedzę niezbędną do prowadzenia działań aktywizacyjnych w klubach seniora. Projekt przewiduje także zatrudnienie dla liderów po zakończeniu cyklu spotkań, a także wsparcie merytoryczne.

zdjęcie kolorowe

24 kwietnia odbyło się uroczyste zakończenie pierwszej w tym roku edycji Szkoły Liderów 

Od stycznia do końca kwietnia 2019 roku 26 osób, przyszłych animatorów seniorów, spotykało się dwa razy w miesiącu na wykładach i warsztatach. Szkoła Liderów jest wsparciem dla osób, które działają lub zamierzają działać na rzecz wrocławskich seniorów. Tegoroczna edycja oparta była na międzypokoleniowym dialogu i wymianie doświadczeń, obfitowała w spotkania z inspirującymi liderami z różnych środowisk lokalnych. Na zakończenie uczestnicy złożyli projekty, a autorzy najlepszych pomysłów będą mieli szansę podpisać umowy na ich realizację.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz prowadzącym warsztaty i wykłady za udział w projekcie i wspólnie spędzony czas!

Kolejna edycja projektu ruszy w październiku tego roku - więcej informacji wkrótce.

Zdjęcie kolorowe  Zdjęcie kolorowe

Zdjęcie kolorowe  Zdjęcie kolorowe

Zdjęcie kolorowe  Zdjęcie kolorowe