7 listopada o godz. 17.00 odbędzie się zwiedzanie dworca Wrocław Główny z przewodnikiem. Zgłoszenia należy wysyłać mailowo.

Tego dnia uczestnicy nie będą się spieszyć na pociąg. Zamiast tego skupią się na eksplorowaniu dworcowych zakamarków w poszukiwaniu miejsc, o jakich nie mieli pojęcia.

Na dworcu można odwiedzić kapliczkę. Podczas wycieczki dowiemy się, ile prawdy jest w opowieściach o skarbach ukrytych w podziemnych schronach. Czy obecny budynek to tak naprawdę dwa dworce w jednym? Organizatorzy szykują sporo takich ciekawostek.

Wycieczkę poprowadzi licencjonowany przewodnik miejski – Iwona Stec, która oprócz imponującego doświadczenia w turystyce może pochwalić się także 12-letnim stażem pracy na kolei.

Liczba miejsc jest ograniczona. Zgłoszenia należy przesyłać mailowo do 6 listopada.

 (do godz. 16.00) na adres biuro@viptravelwroclaw.pl podając w treści: swoje imię, nazwisko, numer telefonu oraz ilość osób. W tytule maila trzeba wpisać „Dworzec 7.11.”.

Koszt wycieczki (opłata za przewodnika i słuchawki – system nagłaśniający): 15 zł.

Źródło: https://www.wroclaw.pl/go/wydarzenia/sport-i-rekreacja/33727-zwiedzanie-dworca-wroclaw-glowny-z-przewodnikiem?termin=322130

dw