Oprócz regularnych zajęć, o których możecie Państwo przeczytać więcej w kwietniowym biuletynie organizujemy . "EKOedukacja dla dorosłych". Zapraszamy także na spotkania online i konsultacje.

Od 20 marca do 9 kwietnia obowiązują rozszerzone zasady bezpieczeństwa. Trudna sytuacja związana z COVID-19 wymaga ograniczenia aktywności.

"Wrocław dawniej i dziś" czyli piękno stolicy Dolnego Śląska, aromatyczne „Spotkanie przy kawie" i gratka dla miłośników książek oraz filmów w postaci spotkań pt. „Daj się przeczytać” czy "Filmowe zadanie".

W związku ze zwiększoną liczbą zachorowań na grypę zaleca się, by seniorzy pozostali w domu i ograniczyli korzystanie z przestrzeni publicznej.

Biuletyn WCS na luty 2020. A w nim wiele wydarzeń, zorganizowanych w siedzibie WCS, pl. Dominikańskim 6 i w Przestrzeni Trzeciego Wieku, pl. Solidarności 1/3/5. Zapraszamy do przeczytania i udziału!

Warsztaty ekologiczne, dziennikarskie, śmiechoterapii, robienia świątecznych stroików to tylko niektóre z zajęć, które odbędą się w grudniu we Wrocławskim Centrum Seniora.

W listopadzie odbędą się m.in. warsztaty taneczne, śmiechu, dziennikarskie, ekologiczne, dietetyczne oraz różnorodne wykłady i prelekcje.

Biuletyn na październik 2019. Sprawdź, jakie zajęcia czekają we Wrocławskim Centrum Seniora!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z biuletynem Wrocławskiego Centrum Seniora.