Jak zostać partnerem programu?
Partnerem programu Wrocławska Karta Seniora może zostać firma/instytucja/organizacja, która posiada oferty skierowane do Seniorów. Partner zgłaszając się do programu proponuje zniżki/ promocje dla posiadaczy Karty Seniora. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do weryfikacji oferty.

Aby przystąpić do programu Wrocławska Karta Seniora należy zgłosić specjalnie przygotowaną, lub dostosować już istniejącą ofertę dla seniorów. Oferta może dotyczyć zniżki na usługi/produkty, gratisowych wejść/ usług lub innych promocji. Zgłoszenia należy wysłać drogą mailową na adres: kamila.polanska@wcrs.wroclaw.pl lub wcs.polanska@gmail.com bądź umówić się telefonicznie
pod nr 71 772 49 13 na indywidualne spotkanie.


Posiadaczy Wrocławskiej Karty Seniora jest już ponad 40 tysięcy. Codziennie ok. 40-50 osób odwiedza Wrocławskie Centrum Seniora w celu wyrobienia Karty. Oferty Partnerów są na bieżąco aktualizowane na naszej stronie internetowej oraz w broszurkach, które Seniorzy otrzymują w naszym Centrum. Przystąpienie do Programu nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami z Państwa strony (oprócz zaoferowania przez Państwa zniżki). My gwarantujemy promocje w środowiskach senioralnych (we Wrocławiu działa ok. 70 Klubów Seniora, 11 Uniwersytetów Trzeciego Wieku, a ludzi w wieku 60+ jest już blisko 160 000) za pośrednictwem bezpłatnych gazet, newslettera oraz naszego Punktu Informacyjnego.

Zapraszamy do współpracy!

Kontakt:
Kamila Polańska
tel. 71 772 49 13
kamila.polanska@wcrs.wroclaw.pl wcs.polanska@gmail.com
pl. Dominikański 6, pokój 22
50- 159 Wrocław