AKTUALNOŚCI

autobus-mpk-punkt-szczepien - niedziela 4 lipca

SOLIDARNIE – ZDROWO - MIĘDZYPOKOLENIOWO - nie zwalniamy tempa !

W drugim i trzecim tygodniu akcji również informujemy o możliwości zaszczepienia się przeciw COVID-19 w Mobilnym Punkcie Szczepień"- autobusie MPK Wrocław.

konkurs plastyczny - żyj zdrowo miedzypokoleniowo czerwiec

Konkurs plastyczny "Żyj zdrowo - międzypokoleniowo. Zaszczep się!

WCRS-Wrocławskie Centrum Seniora, serdecznie zaprasza do uczestnictwa w konkursie plastycznym "Żyj zdrowo - międzypokoleniwo. Zaszczep się!" Przedłużamy termin konkursu do 28.lipca.

Statuetka dotycząca konkursu o Tytuł „Przyjaciela Seniora” w ramach Dni Seniora 20201

Konkurs o tytuł Przyjaciela Seniorów 2021

Startuje VI edycja konkursu o tytuł -Przyjaciela Seniorów- dla osób/podmiotów prawnych aktywnie działających i propagujących w społeczeństwie ideę zmiany postrzegania obrazu osób 60+.

Solidarnie Zdrowo Miedzypokoleniowo  kampania społeczna

SOLIDARNIE-ZDROWO-MIĘDZYPOKOLENIOWO W DNIACH 20-25 LIPCA

Aktualny harmonogram mobilnego punktu szczepień, który od kilku dni kursuje po Wrocławiu. Można się zaszczepić bez wcześniejszej rejestracji.

Punkty spisowe dla seniorów

Punkty spisowe dla seniorów

Zapraszamy do udziału w Narodowym Spisie Powszechnym - osobiście w punkcie spisowym Wrocławskiego Centrum Seniora 21 lipca w godz. 9-15 oraz Przestrzeni Trzeciego Wieku 22 lipca w godz. 9-15.

Solidarnie Zdrowo Miedzypokoleniowo

SOLIDARNIE-ZDROWO-MIĘDZYPOKOLENIOWO W DNIACH 15-19 LIPCA

Aktualny harmonogram mobilnego punktu szczepień, który od kilku dni kursuje po Wrocławiu. Można się zaszczepić bez wcześniejszej rejestracji.

Wrocław - miasto spotkań

Nasze projekty są efektem pracy wielu osób. Wiele z nich to pomysły autorskie, projektowane i realizowane przez naszych ekspertów. Chętnie podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem, jeśli chcesz skorzystać z naszych pomysłów, skontaktuj się z nami. Pamiętaj jednak o poszanowaniu dla własności intelektualnej. W polskim prawie przez własność intelektualną (WI) należy rozumieć wszystko to, co powstało w drodze intelektualnego procesu i zostało ujęte w postaci materialnej (zapis, rysunek, szkic, przedmiot, plan, projekt, książka itp.). Z tego też względu autorskie projekty Wrocławskiego Centrum Seniora podlegają ochronie w ramach czterech aktów prawnych: w zakresie prawa własności artystycznej, naukowej i literackiej – Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 1994 r., Nr 24, poz. 83 z późn. zm.) oraz Ustawa z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. z 2001 r., Nr 128, poz. 1402 z późn. zm.); w zakresie prawa własności przemysłowej – Ustawa z dnia 30 czerwca 2000 r. Prawo własności przemysłowej (tekst jednolity - Dz. U. z 2013 r. poz. 1410) oraz Ustawa z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. z 2003 r., Nr 47, poz. 211 z późn. zm.).

Budynek WCS