Kamera, akcja! Spotkanie z Małgorzatą Kożuchowską

Małgorzata Kożuchowska z widzami

Za nami wyjątkowe spotkanie z Małgorzatą Kożuchowską uwielbianą za role telewizyjne i filmowe, szanowaną za wybitne kreacje teatralne.


Spotkanie z aktorką Małgorzatą Kożuchowską zorganizowane zostało w ramach czwartej edycji Wrocławskiego Filmowego Centrum Seniora we WCRS-Wrocławskim Centrum Seniora. Rozmowę prowadził Stanisław Dzierniejko koordynator WFCS, dyrektor Festiwalu Reżyserii Filmowej i Aktorstwa Filmowego.


- Nie lubię rutyny, lubię wyzwania i życie. Przyglądam się co mi proponuje życie i dostosowuję się do tego - mówiła Małgorzata Kożuchowska. Aktorka podkreśliła także jak ważna w codzienności i pracy jest cierpliwość i uważność oraz żeby nie zrażać się tym, że czasami nie jesteśmy perfekcyjni, to się zdarza.

- Przed wyjściem na scenę zawsze się stresuję, przejmuję, mam tremę. Pamiętam, miałam taką sytuację, że pomyślałam, że nie wyjdę na scenę. i pytanie, czy ja jestem wystarczająco dobra? Ważne jest, żeby być zadowolonym z siebie i powiedzieć, następnym razem to poprawię i zrobię to lepiej - mówiła aktorka.

- We Wrocławskim Filmowym Centrum Seniora na każdego czekają niezapomniane spotkania z aktorami, inspirujące rozmowy i magiczna atmosfera. Mamy przyjemność zaprosić na te wydarzenia wszystkich miłośników kina niezależnie od wieku – podkreślił Stanisław Dzierniejko.

- To jedyna taka okazja by poznać wybitne postaci polskiego filmu – mówiła jedna z uczestniczek.


To było wyjątkowe spotkanie, które przebiegło w doskonałej atmosferze, nie zabrakło pytań do bohaterki spotkania od publiczności, wymiany uśmiechów i wspomnień.


Drodzy Seniorzy, to nie koniec niespodzianek, czekają nas jeszcze spotkania z gwiazdami polskiego filmu: z Łukaszem Simlatem 31.05.2023 r. i Marią Pakulnis 1.06.2023 r.


Wrocławskie Filmowe Centrum Seniora to:

  • warsztaty aktorskie dla seniorów
  • spotkania ze znanymi aktorami polskiego kina
  • spotkania autorskie
  • udział w prestiżowych wydarzeniach filmowych w ramach 16. Festiwalu Reżyserii Filmowej i 12. Festiwalu Aktorstwa Filmowego 2023.

Foto: BP i ML

Termin