Opowieści ruchem pisane – nordic walking

Dodane przez Barbara Pacan - 01-11-2023 - 11:10
Na fotografi jest para seniorów w lesie, którzy uprawiają nordic walking. Obok na zielonym tle jest umieszczony tekst: Zajęcia stacjonarne Opowieści ruchem pisane – nordic walking Teresy Tadeuszyk, lider senioralny, mgr rehabilitacji ruchowej

 

Projekt „Opowieści ruchem pisane to radość, zdolność wytwórcza, inteligencja, wyobraźnia, pracowitość, życzliwość, sprawność i zdrowie” jest adresowany do każdego seniora, seniorki, ich rodzin i uwzględnia potrzeby, oczekiwania i możliwości uczestników. 

Do udziału w realizacji przedsięwzięcia zapraszamy wszystkie chętne osoby, zainteresowane pracą nad sobą, gotowe do zmian, do ruchu, do kształtowania orientacji w czasie i przestrzeni, nawyku prawidłowej postawy, koordynacji ruchowej, narządu równowagi, koncentracji, usprawnianie pamięci poprzez zastosowanie techniki nordic walking.

Projekt rozwija wśród uczestników komunikację, wymianę doświadczeń, umiejętności zgodnie z regułą „człowiek jest istotą społeczną”, rozwija się i działa w grupie, tworzy wzajemną zależność - grupa to ja i odwrotnie ja to grupa. 

Zajęcia odbywają się w poniedziałki, wtorki, środy i piątki.

Miejsce: 
Park Zachodni - poniedziałek, środa, godz. 10:00 – 12:00
Park Szczytnicki - wtorek, piątek, godz. 11:00 – 13:00

Udział bezpłatny. 

Szczegóły:
tel. 537 036 533 – Teresa Tadeuszyk

Zapraszamy na zajęcia

Prowadzący
Teresa Tadeuszyk - lider senioralny, mgr rehabilitacji ruchowej
Termin