Zgadnij kto, zgadnij co...? Teleturniej na wesoło dla Seniorów

Dodane przez Barbara Pacan - 14-05-2024 - 12:41
Plakat przedstawia 3 seniorów: 2 seniorki i 1 senior. Na plakacie napis: Turniej na wesoło. Zgadnij kto, zgadnij co! Quiz time?

 

Czy macie ochotę na porcję rozrywki pełnej śmiechu i wiedzy?

Jeśli tak, to nie możecie przegapić nadchodzącego wydarzenia w Wrocławskim Centrum Seniora! 

Już w poniedziałek, 20 maja 2024 r., godz. 11:00, zapraszamy do WCRS - WCS na pl. Dominikański 6 wszystkich aktywnych seniorów na teleturniej, który rozśmieszy Was do łez i pobudzi szare komórki.

Czym jest nasz teleturniej?

To niezwykła okazja do sprawdzenia swojej wiedzy oraz umiejętności logicznego myślenia w przyjaznej i pełnej humoru atmosferze. 

Przygotowane quizy obejmą szeroki zakres tematów z życia codziennego oraz z kultury popularnej, takich jak historia, geografia, literatura, kino i muzyka. Niezależnie od tego, czy jesteście ekspertami czy początkującymi, znajdziecie coś dla siebie!

Ale to nie wszystko!

Oprócz możliwości sprawdzenia swoich umiejętności, czekają na Was również fantastyczne nagrody dla zwycięzców. To doskonały sposób na zdrową rywalizację, która stymuluje nasze procesy poznawcze i sprawia, że nasz mózg pracuje na pełnych obrotach.

Wstęp na nasz teleturniej jest całkowicie bezpłatny, ale liczba miejsc jest ograniczona, dlatego konieczne jest wcześniejsze zapisanie się. Można to zrobić pod numerem telefonu: 71 344 44 44 lub poprzez e-mail: karta.seniora@wcrs.pl. 

Dołączcie do naszego wesołego grona i spędźcie niezapomniane chwile pełne śmiechu, zabawy i ciekawych wyzwań!

Zapraszamy serdecznie!

 

Plakat przedstawia 3 seniorów: 2 seniorki i 1 senior. Na plakacie napis: WCRS-Wrocławskie Centrum Seniora zaprasza na Turniej na wesoło. Zgadnij kto, zgadnij co! Quiz time?

 

Termin