Nabór do grupy w WCS

Dodane przez Barbara Pacan - pon., 05/16/2022 - 14:07
na zdjęciu są czarne i białe koszulki z logotypem w kształcie serca. W środku logotypu kolory Ukrainy i Polski

Zapraszamy wszystkich serdecznie w maju, w każdy poniedziałek i czwartek od godz. 11:00 (warsztat trwa 3 godziny) do siedziby Wrocławskiego Centrum Seniora s. 27 (wejście od ul. Janickiego). 


We Wrocławskim Centrum Rozwoju Społecznego - Wrocławskim Centrum Seniora powstała grupa utworzona przez Panie z Ukrainy, mająca na celu wspólne spędzanie wolnego czasu i poznawanie się podczas warsztatów rękodzielniczych.


Grupa jest otwarta. Bez względu na wiek i posiadane umiejętności każdy może dołączyć do nowo powstałej grupy i nauczyć się wyszywać. To naprawdę nie jest trudne.
Warsztaty rękodzieła to doskonały sposób na: ćwiczenie sprawności manualnej, doskonalenie koordynacji wzrokowo - ruchowej i własnej cierpliwości. 
Materiały do wyszywania dostępne będą na miejscu i zapewnia je grupa inicjatorek.


Pomysł stworzenia grupy wyszedł od Pani Darii z Ukrainy, która na ten moment zebrała nieduże grono chętnych uczestniczek i czeka na osoby, które chcą dołączyć na warsztaty. 
Panie będą wyszywać na koszulkach infografiki, następnie gotowe koszulki będą sprzedawane a uzyskany dochód zostanie przekazany na rzecz armii ukraińskiej.

Fot. Barbara Pacan, Marta Łomnicka