Inauguracja 4 Wrocławskiego Filmowego Centrum Seniora

Przemawia Dorota Feliks

We Wrocławskim Centrum Rozwoju Społecznego odbyła się inauguracja
4 Wrocławskiego Filmowego Centrum Seniora.

Uczestników spotkania powitała Pani Dorota Feliks, Dyrektor WCRS
i gospodarz miejsca spotkania, życząc wiele radości i satysfakcji z udziału
w projekcie.

Do gości zwróciła się także Agata Gwadera- Urlep – Radna UM Wrocławia z Komisji do spraw Polityki Senioralnej, Zdrowia i Bezpieczeństwa.

 „Aby zostać aktorem amatorem przede wszystkim należy się nie bać własnych ograniczeń” – powiedział w czasie spotkania pan Stanisław Dzierniejko. 

Wrocławskie Filmowe Centrum Seniora to przede wszystkim warsztaty aktorskie, zakończone sztuką teatralną w wykonaniu najlepszych wrocławskich seniorów, którzy zostaną wyłonieni w castingu. Przed uczestnikami warsztatów ćwiczenia z pamięcią zmysłową czy wprowadzenie do pracy z tekstami.

W trakcie WFCS można będzie wziąć udział w prestiżowych imprezach filmowych m.in. spotkaniach autorskich, które dają możliwość poznania wybitnych postaci polskiego filmu. 
Z kim się spotkamy w tym roku? Rąbka tajemnicy uchylił koordynator Wrocławskiego Filmowego Centrum Seniora pan Stanisław Dzierniejko.

Każda osoba, która wzięła udział w inauguracji 4 WFCS, otrzyma zaproszenia na wydarzenia organizowane w ramach Festiwalu Aktorstwa Filmowego im. Tadeusza Szymkowa.

Foto: Barbara Pacan

Termin