Koncert „Mojej i Twojej Nadziei”. Bezpłatne bilety są już do odbioru w WCS

Dodane przez Aleksandra Szermach - 20-03-2023 - 12:44
stroje balowe

Gdy tylko wiosna budzi się do życia otwierają się nowe perspektywy i nadzieje pokładane w wiarę na lepsze jutro. „Koncert mojej i twojej nadziei” to blisko dwugodzinne wydarzenie muzyczne łączące różne style i gatunki muzyczne, obsadę artystyczną i dedykowane osobom, które poszukują pozytywów życia codziennego.

Stowarzyszenie Operetka Wrocławska serdecznie zaprasza Państwa na koncert w dniu 23 marca 2023 r. na godz. 19:00. Koncert odbędzie się w Sali Widowiskowej Klubu 4RBL przy ul. Pretficza 24 we Wrocławiu.

W programie koncertu zabrzmią utwory z całego świata. Od baroku do współczesności. Wykonane zostaną utwory pochodzące z oper, broadwayowskich musicali, oratoriów barokowych. Nie zabraknie pieśni samodzielnych, a wśród nich m.in. z repertuarów estradowych fenomenów i gwiazd muzycznych takich jak chociażby: Mieczysław Fogg, Grażyna Łobaszewska, Zbigniew Wodecki, Anna German, Seweryn Krajewski, Edyta Bartoszewicz i wielu innych.

Całość w zaskakujących interpretacjach wokalnych i autorskich aranżacjach. Wśród bogatej listy utworów, należy wspomnieć o takich przebojach, jak: „Moja i twoja nadzieja”, „Łatwopalni”, „Lubię wracać tam gdzie byłem”, „Brzydcy”,„Bądź moim natchnieniem”, arie z monumentalnego dzieła Carla Orffa „Carmina Burana”, lament „Laschia ch’io pianga” z opery Rinaldo, Arię z Kurantem z opery Straszny Dwór, czy też światowy przebój „Over the rainbow”.

Wystąpią:

  • Liza Wesołowska – sopran
  • Tomasz Maleszewski – tenor
  • Sybilla Michałek – wokal
  • Damian Domalewski – wokal
  • Ivan Zhukov – fortepian
  • Maciej Michałkowski – prowadzenie

Bezpłatne zaproszenia wydawane są w siedzibie Wrocławskiego Centrum Seniora przy pl. Dominikańskim 6 od dnia 20.03.2023. Obowiązuje limit miejsc. Zadanie publiczne „Koncert mojej i twojej nadziei” zostało sfinansowane ze środków Gminy Wrocław.