GAZETA SENIOR/ LIPIEC 2019: kliknij

GAZETA SENIOR/ CZERWIEC 2019: kliknij

Gazeta Senior lipcowy numer poświęciła wnukom. Lato jest okazją do spotkań z nimi, stąd pomysł, aby wyposażyć dziadków w wiedzę i umiejętności, które przydadzą się w kontaktach z odległym pokoleniem. W wydaniu także obszerny DODATEK TURYSTYCZNY.

Dziadkowie wnukom
W numerze mnóstwo materiałów na temat relacji z wnukami. Podpowiemy, jak uaktualnić wiedzę na temat wyzwań dzisiejszych czasów. Sięgamy do sentymentalnych smaków. Podsuwamy lektury dla dzisiejszej młodzieży i pomysły na wspólne spędzanie czasu oraz przekazanie tego, co babcia i dziadek najcenniejszego mogą dać kolejnemu pokoleniu. A nade wszystko zachęcamy do refleksji nad kondycją naszych relacji z wnukami. Na okładce goszczą wyjątkowi dziadkowie, którzy napisali książkę nie tylko dla swoich wnuków. O tym, jak do tego doszło i jak wyglądał proces twórczy, dowiecie się od nich samych.  
 
DODATEK TURYSTYCZNY
Mnóstwo ciekawych propozycji w obszernym DODATKU TURYSTYCZNYM. Od propozycji niskobudżetowych, na każdą kieszeń, po ekskluzywne SPA. Od wyjazdów krajowych, blisko domu, po zagraniczne wypady. Dodatkowo porady i wskazówki, jak spakować się na wczasy z wnukami, wybrać ubezpieczenie czy dojechać w trudno dostępne zakątki kraju.

Nowości! 
W wydaniu również kilka nowych i wyjątkowych inicjatyw. W Krakowie rusza Letnia Akademia Lidera, a Wrocław wystartował ze Szmaragdową Kartą Seniora dla dziewięćdziesięciolatków. 
 
GAZETA SENIOR