Do pobrania
Załącznik Rozmiar
BWOF c´wiczenia.pdf 2.09 MB
Data wydarzenia
2018-06-29 11:00:00
Miejsce
Dzienny Dom Pomocy "Na Ciepłej"
Cena
0.00PLN

W piątek 29 czerwca br. w godzinach 11:00-12:30 odbędzie się spotkanie z Panem Jackiem Wszołą - Złotym Medalistą Igrzysk Olimpijskich w soku wzwyż w Montrealu w 1976 roku.  

Spotkanie odbędzie się w Dziennym Domu Pomocy "Na Ciepłej" przy ul. Ciepłej 15b (w podwórzu). Jest to niedaleko nowego Dworca PKS. W programie przewidziane są ćwiczenia prowadzone przez Pana Jacka, rozmowa o aktywności fizycznej w życiu codziennym oraz zdjęcia, autografy i... słodki poczęstunek ;) Każdy z uczestników otrzyma Certyfikat z podpisem naszego gościa! Spotkanie realizowane jest w ramach Ogólnopolskiego Programu Aktywności Fizycznej Seniorów "Bądź w Olimpijskiej Formie" pod patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Fundacji "Zatrzymać Czas". 

W poprzednich etapach Fundacja "Zatrzymać Czas" wspólnie z pierwszym ambasadorem programu Władysławem Kozakiewiczem, lekarzami i rehabilitantami stworzyła specjalny program ćwiczeń dla seniorów. Zostały nakręcone filmy instruktażowe, broszury informacyjne oraz powstał portal internetowy z zamieszczonymi opisami ćwiczeń. W załączniku przesyłam opis ćwiczeń skierowanych do seniorów, jakie zostały opracowane w ramach programu w latach ubiegłych. Stworzony został również portal aktywnego seniora www.aktywni60.pl, gdzie można zobaczyć jak wyglądają proponowane seniorom ćwiczenia.
plakat