Data wydarzenia
2018-06-11 10:05:44
Cena
0.00PLN

W miniony piątek (8 czerwca 2018) z gościną przyjechał do nas na pl. Dominikański 6 Bolesław Osipik. Jeden z bliźniaków z Jeleniej Góry, który wraz z bratem Mieczysławem, w konkursie „Jak dwie krople wody”, był zwycięzcą corocznego konkursu dla seniorów (Dni Seniora 2017).

Cykliści Bolesław i Mieczysław Osipikowie w końcu maja br., wybrali się nad Morze Bałtyckie za pieniądze, które zgromadzili za uzbierane i oddane do skupu surowce wtórne (puszki, makulatura, złom metalowy i inne). Za środki finansowe, które uzbierali pojechali na wakacje na Hel, do Władysławowa, zahaczyli o Chałupy. Podczas podróży zaprezentowali się w projekcie „Granicami bez granic”. Wystąpili jako podróżnicy i poszukiwacze przygód, rowerowi pasjonaci.

Wcześniej zarobkowali na podróżnicze wydatki m.in. pomagając starszym paniom w drobnych remontach domowych i naprawianiu usterek mieszkaniowych. Jeden z braci właśnie przebywa w szpitalu we Wrocławiu, więc składamy mu szczere życzenia powrotu do zdrowia i wspaniałej aktywności zarówno fizycznej, jak i społecznej. 

1

3

4

5

hel_osipik