Data wydarzenia
2018-09-08 17:00:00
Miejsce
Klub Proza (Przejście Garncarskie 2, II piętro)
Cena
10.00PLN

8 września Wrocławski Dom Literatury przyłączy się do ogólnopolskiej akcji Narodowego Czytania „Przedwiośnia” Stefana Żeromskiego, jednak - co ważne - powieść klasyka usłyszymy tu w wersji oryginalnej. Czytanie przygotowane przez Wrocławski Dom Literatury będzie miało charakter plenerowego słuchowiska z udziałem aktorów z Teatru Ad Specatores. Performance obejrzymy o godz. 17:00 w Przejściu Garncarskim na wrocławskim Rynku. Wstęp wolny.

Jesienią klub Proza zaprasza również na kontynuację swoich dwóch cyklów filmowych. W soboty o 11:00 wato tu zajrzeć z dziećmi na „Poranki rodzinne”, czyli projekcje animacji dla najmłodszych i filmów familijnych. Natomiast w każdą niedzielę wieczorem o 19:00 będą prezentowane kolejne seanse z cyklu „Kino w Prozie: Laureaci Oscarów” (9 września – Francisa Forda Coppoli, a 16 września – Miloša Formana). Wstęp wolny.

Dodatkowo, w piątek 7 września o 19:00 gościnnie w Prozie obejrzymy „Improwizowane Lato – Katastroficzne Dubbingi”, czyli występ zespół Improwizowane Poniedziałki. Tym razem aktorzy będą bawić publiczność, podkładając na żywo głosy do scen z filmów katastroficznych. Wstęp: 10 zł, bilety będzie można kupić na miejscu bezpośrednio przed spektaklem. Natomiast we wtorek 11 września o 20:00 Pulp Non-Fiction: Heros otwierający nowy sezon spotkań z anglojęzycznym stand-upem inspirowanym bieżącymi wydarzeniami. Bilety kupimy za 10 złotych (przedsprzedaż) lub w dniu występu za 15 złotych.

wkp