Data wydarzenia
2018-09-10 13:00:00
Miejsce
Wrocławski Klub Formaty (ul. Samborska 3-5)
Cena
0.00PLN

10 września godz. 13:00

Działalność Pracowni Artystycznych WKF – START

WKF z ogromną radością rozpoczyna kolejny rok edukacji artystycznej. Przygotowano wiele ciekawych form doskonalenia się w czasie wolnym. Na stronie www.wkformaty.pl można zapoznać się z propozycjami. Znajdują się tam m.in. zajęcia taneczne, warsztaty plastyczne, zajęcia z nauki gry na instrumentach, zajęcia ruchowe dla dorosłych, dla najmłodszych oraz kilka propozycji dla seniorów – w tym m.in Senior Gospel Choir – który w czwartki rano wypełnia salę koncertową najradośniejszymi głosami w całym Wrocławiu.

 

22 września godz. 11:00

Poranek Familijny – FILM

Zapraszamy na pierwszy w sezonie 2018/2019 Poranek Familijny i po raz pierwszy na edycję: FILM!

"NIESAMOWITA HISTORIA WIELKIEJ GRUSZKI"
Film jest opowieścią o kocie Mitcho i słoniu Sebastianie, mieszkających w spokojnej wiosce Solby. Pewnego dnia para przyjaciół postanawia wyruszyć na poszukiwania tajemniczej Gruszki, o której od dawna krążą niezwykle legendy i opowieści. Ich wspólna wyprawa będzie obfitować w liczne przygody i okaże się sprawdzianem ich przyjaźni.

Bilety w cenie 10 zł

 

23 września godz. 18:00

Wernisaż z muzyką: Woroszczuk & BaseLove Trio

Mam na imię Ewa i portretuję. Zajęłam się portretem z kilku powodów:
- jak tylko sięgam pamięcią - człowiek był zawsze właściwie jedynym tematem, który mnie pochłaniał - ważny jest dla mnie wyrywek, udokumentowany, zakreślony konturem i widoczny dla oka. Chwila w czasoprzestrzeni wstrzymana na dłużej lub na zawsze. Nie zajmuje mnie tak bardzo postrzeganie upływu czasu, jak właśnie zatrzymanie momentu.
- siła przedstawienia, potęga wizerunku jest dla mnie jednoznacznie oczywista (nawet, jeśli jest zmyślona lub wyśniona, jak w przypadku portretu vintage).

BASELOVE TRIO:
Monika Wiśniowska-Basel - vocal
Tomasz Basel - piano, Seaboard
Żenia Betliński – bass

Wstęp wolny

 

28 września godz. 18:00

Przydasie – domowe kosmetyki

Latem cieszymy się czasem spędzanym na świeżym powietrzu. Nasza skóra wystawiona jest na działanie słońca, wiatru, słonej wody. Gdy lato mija, nasza cera może być nadwyrężona działaniem czynników atmosferycznych. W trakcie warsztatu naturalnie zadbamy o jej piękny wygląd. Stworzymy kosmetyki, dzięki którym rytuał dbania o cerę stanie się czystą przyjemnością.

Wykonamy:

1. Ziołową herbatkę do kąpieli twarzy
2. Delikatny peeling do twarzy
3. Dwufazowy płyn do demakijażu bądź płyn micelarny dostosowany do Twojego typu cery
4. Brązujący balsam w kostce do całego ciała
To będą naprawdę aromatyczne warsztaty!

Koszt 65zł. Obowiązują zapisy pod nr. telefonu 71 789 33 20 wewn.1. Opłata do dn. 27.09.18.

 

źródło: materiały promocyjne organizatora

 

 

wkf