Jak zostać partnerem?

Partnerem programu Wrocławskiej Karty Seniora oraz Partnerem Wrocławskiego Centrum Seniora może zostać firma/instytucja/organizacja, która posiada oferty skierowane do Seniorów. Zgłaszając się do programu Partner proponuje zniżki/promocje dla posiadaczy Karty Seniora. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do weryfikacji ofert.

Aby przystąpić do programu należy dostarczyć uzupełniony formularz zgłoszeniowy wraz z specjalnie przygotowaną lub już istniejącą ofertą dla seniorów. Oferta może dotyczyć zniżki na usługi/produkty, bezpłatne wejścia/usługi lub inne promocje.

Zgłoszenia należy wysłać drogą e-mailową na adres:
kamila.polanska@wcrs.wroclaw.pl lub wcs.polanska@gmail.com
bądź umówić się telefonicznie pod nr 71 772 49 13 na indywidualne spotkanie.

Posiadaczy Wrocławskiej Karty Seniora jest już ponad 40 tysięcy. Codziennie ok. 40-50 osób odwiedza Wrocławskie Centrum Seniora w celu wyrobienia Karty. Oferty Partnerów są na bieżąco aktualizowane na naszej stronie internetowej oraz w broszurkach, które Seniorzy otrzymują w naszym Centrum. Przystąpienie do Programu nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami z Państwa strony (oprócz zaoferowanych przez Państwa zniżek).

My gwarantujemy promocje w środowiskach senioralnych (we Wrocławiu działa ok. 70 Klubów Seniora, 11 Uniwersytetów Trzeciego Wieku, a ludzi w wieku 60+ jest już blisko 160 000) za pośrednictwem bezpłatnych gazet, newslettera oraz naszego Punktu Informacyjnego.
Zapraszamy do współpracy!

Kontakt:
Kamila Polańska
pl. Dominikański 6, pokój 22
50-159 Wrocław
tel. 71 772 49 13
e-mail: kamila.polanska@wcrs.wroclaw.pl lub wcs.polanska@gmail.com