Kalejdoskop Seniora, sezon III - odc. 9

Sezon III - odcinek 9

W tym odcinku Kalejdoskopu Seniora zapraszamy Państwa na „Wieczory w Arsenale” – XXV jubileuszową edycję festiwalu, która odbędzie się w dniach 24.06.-03.07.2022 r.

Na dziedzińcu wrocławskiego Arsenału, wybrzmi przepiękna muzyka dedykowana nie tylko wrocławskim melomanom ale wszystkim, którzy kochają muzykę.

Pokażemy także specjalne warsztaty komputerowe dla Seniorów. Seniorzy razem z dziećmi uczą się pracy przy komputerze i urządzeniach mobilnych.

Ponadto opowiemy o ofercie programowej na czerwiec w Przestrzeni Trzeciego Wieku.

Gośćmi w studio są aspirant Michał Kawalec z KMP we Wrocławiu oraz Danuta Popkiewicz z grupy senioralno-sportowej. W rozmowie zapraszamy Seniorów z całego Dolnego Śląska do udziału w II Mistrzostwach w nordic walking i biegach o Puchar Komendanta Miejskiego Policji. Wydarzenie odbywa się w ramach zawodów sportowych dla seniorów w dniu 25 czerwca 2022 r., pod Honorowym Patronatem Prezydenta Wrocławia. Zapraszamy do uczestnictwa osoby w wieku 50+. Będzie można konkurować w trzech kategoriach wiekowych ( 50-60 lat, 60-70 lat, oraz 70+) na trasie nordic walking (2 km) oraz trasie biegowej (4 km).