AKTUALNOŚCI

biuletyn grudzień 2021r.

Biuletyn Grudzień 2021

W grudniu, czasie oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia serdecznie polecamy i zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniach, które prezentujemy Państwu w poniższym biuletynie.

pomoc prawna  seniorzy

Nieodpłatna Pomoc Prawna dla Seniorów!

Zapraszamy Państwa do specjalnego "Punktu Nieodpłatnej Pomocy Prawnej", który we Wrocławiu dedykowany jest głównie Seniorom. Punkt działa trzy razy w tygodniu.

Spotkania w Przestrzeni Trzeciego Wieku

Przestrzeń Trzeciego Wieku

Przestrzeń Trzeciego Wieku - WCRS powstała z myślą o wrocławskich seniorach. Prezentujemy harmonogram -wrzesień 2021- a w nim aktualności jak i gdzie można spędzić czas podczas spotkań i warsztatów.

senior_online

Seniorze zadbaj o swoje bezpieczeństwo.

Zapraszamy na spotkanie „Senior Online", 6 grudnia 2021- godz. 9:00.

Uśmiechnięci żyją dłużej

Uśmiechnięci są szczęśliwsi i żyją dłużej

Czy uśmiech to lekarstwo na wszystko? Jak możemy sobie pomagać? Życzliwym być nie tylko w ten jeden dzień. Mówią m. in. Dorota Feliks dyrektor WCRS, Robert Pawliszko z-ca dyr. WCRS oraz Panie Niespodzianki.

materiały do szycia

Mikołajki - zbiórka dla Dzieci Dolnego Śląska "Formuła dobra"

Do 30 listopada trwa zbiórka środków pielęgnacyjnych, higienicznych i słodkości dla podopiecznych Hospicjum "FORMUŁA DOBRA" we Wrocławiu.

Subskrybuj

Wrocław - miasto spotkań

Nasze projekty są efektem pracy wielu osób. Wiele z nich to pomysły autorskie, projektowane i realizowane przez naszych ekspertów. Chętnie podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem, jeśli chcesz skorzystać z naszych pomysłów, skontaktuj się z nami. Pamiętaj jednak o poszanowaniu dla własności intelektualnej. W polskim prawie przez własność intelektualną (WI) należy rozumieć wszystko to, co powstało w drodze intelektualnego procesu i zostało ujęte w postaci materialnej (zapis, rysunek, szkic, przedmiot, plan, projekt, książka itp.). Z tego też względu autorskie projekty Wrocławskiego Centrum Seniora podlegają ochronie w ramach czterech aktów prawnych: w zakresie prawa własności artystycznej, naukowej i literackiej – Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 1994 r., Nr 24, poz. 83 z późn. zm.) oraz Ustawa z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych (Dz. U. z 2001 r., Nr 128, poz. 1402 z późn. zm.); w zakresie prawa własności przemysłowej – Ustawa z dnia 30 czerwca 2000 r. Prawo własności przemysłowej (tekst jednolity - Dz. U. z 2013 r. poz. 1410) oraz Ustawa z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz.U. z 2003 r., Nr 47, poz. 211 z późn. zm.).

Budynek WCS